חדרים לפי שעה בבית עובד

בית עובד הוא מושב בעל אופי חילוני, אשר שייך לתחום המועצה האזורית גן רווה. המושב בית עובד נמצא במישור החוף הדרומי, על כביש 42, סמוך לנס ציונה ומרוחק כעשרים קילומטרים בלבד מתל אביב. המושב בית עובד נוסד בשנת 1933 על ידי עולים מרוסיה, מפולין ומליטא, שהגיעו להתיישב במקום במסגרת מבצע התיישבות האלף אשר מטרתו הייתה להקים יישובי פועלים בסמוך למושבות הגדולות, נס ציונה ורחובות. מושב בית עובד הוקם על גבעה ויושב על שרידים של חורבה ערבית, החורבה מצוינת במפת המנדט הבריטי מסוף המאה התשע עשרה ושמה היה חירבת לוליה. במושב בית עובד ישנם היום חמישים ושישה משקים ועוד אחד עשר משקי עזר, הגי הממוצע של התושבים עומד על חמישים.

מה כדאי לדעת על חדרים לפי שעה בבית עובד?
בקצב החיים המטורף שלכם, אתם שוכחים שאתם גם צריכים ולו לפעם אחת להתחיל ולפנות זמן עבור עצמכם. עד לא מזמן תופעת הצימרים הייתה ידועה רק בדרום ובצפון, נראה הייתה שהישראלים הרבים הבחינו רק בשני כיוונים אלו, אבל בעת האחרונה, כמו אש בשדה קוצים, גילו הישראלים את אזור המרכז ואת היתרונות הרבים שלו והם רוצים לתת אתנחתא לקצב החיים המטורף שלהם, ולכן יותר ויותר ישראלים ובכללם זוגות צעירים מחפשים לשכור חדרים לפי שעה בבית עובד.

התחרות בענף של חדרים להשכרה היא מאוד גבוהה, ולכן המחירים הם מאוד נמוכים. חשוב להדגיש כי חדרים לפי שעה בבית עובד אינם בית מלון. בבתי מלון קיימים בממוצע שבעים חדרים, ואילו בחדרי האירוח קיימים בממוצע שבעה חדרים. המצב העגום והירוד בכלכלה ובביטחון הם חלק מהגורמים לביקוש הרב שנוצר עבור חדרים לפי שעה בבית עובד – הרבה מאוד מהאוכלוסייה שנהגה לצאת לצימרים בצפון או בדרום מעדיפים לשכור חדר מפואר במרכז בעלויות בהרבה יותר נמוכות.

אזור המרכז הינו האזור המאוכלס ביותר במדינת ישראל. המחשבה הראשונה שאנו חושבים על אזור המרכז היא פקקים וצפיפות, אבל דווקא אזור זה יכול להיות אידיאלי עבור חופשה רומנטית אם מחפשים טוב אפשר למצוא את חדרים לפי שעה בבית עובד.