חדרים לפי שעה בכחל

מחפשים אחר פתרונות אירוח דיסקרטיים באזור צפת וראש פינה? בשורות הבאות ריכזנו עבורכם מידע עדכני אודות חדרים לפי שעה בכחל.

מספר מילים אודות מושב כחל
כחל הינו מושב עובדים בעל אופי חקלאי-קהילתי הממוקם מדרום לצפת וראש פינה. המושב ניצב בגובה ממוצע של 140 מטרים מעל פני הים והוא נוסד בשנת 1980. הנוף הנשקף משטח המושב כולל את הרי הגולן והכנרת והוא מאכלס כ- 400 תושבים. בתחילת דרכו, מרבית תושבי המקום עסקו בענפי החקלאות השונים ולאורך השנים הוקמו בו יותר ויותר מתחמי אירוח המאפשרים לתושבי המקום להתפרנס גם מענף התיירות המשגשג של האזור.

פתרונות אירוח במושב כחל
כמושב פסטורלי הממוקם באחת מהנקודות האסטרטגיות ביותר באזור התיירותי שבין הגליל העליון לגליל התחתון, מושב כחל מהווה מתחם תיירותי המושך אליו מאות משפחות ומטיילים לאורך כל ימות השנה. בשטח המושב הוקמו בסוף שנות ה-90 של המאה החולפת  ותחילת שנות ה-2000, עשרות מתחמי אירוח הכוללים צימרים ומספר רב של חדרי אירוח. כמו כן, פועלים בשטח המושב גם חדרי אירוח להשכרה לפי שעה.
חדרים לפי שעה בכחל הינם חדרי אירוח מרווחים המאובזרים בכל מתקני האירוח החדישים והמפנקים ביותר. חדרים אלו מיועדים גם לתושבי האזור המבקשים לעצמם מספר שעות של פינוק וניתוק מוחלט משגרת היומיום וגם למטיילים הרבים הפוקדים את האזור ומבקשים לעצמכם מספר שעות של אתנחתא מפנקת.

חדרים לפי שעה במושב כחל מאובזרים בין היתר במיטות זוגיות, פינות ישיבה סלוניות, פינות קפה, חדרי רחצה מטופחים, מסכי טלוויזיה, מיני ברים ומערכות מיזוג אוויר. בכל אחד מחדרי האירוח השעתיים במושב כחל תוכלו למצוא תיבת תשלום דיסקרטית המיועדת לכל אילו מביניכם שאינם מעוניינים להיפגש פנים מול פנים עם בעלי המקום. כמו כן, הגישה לאותם חדרים הינה פרטית והיא כוללת חנייה נפרדת ומסוות לרכבכם.
האירוח בחדרים השעתיים של מושב כחל, מיועד למטרות אירוח האורכות בין שעה למספר שעות בודדות של פינוק וניתוק מוחלט משגרת היומיום, כאשר הנופים הקסומים של המושב תורמים רבות לתחושת הבילוי הזוגי או המשפחתי שלכם במקום.