חדרים לפי שעה בשבי ציון

מחפשים אחר פתרונות אירוח באזור הגליל המערבי? רוצים להכיר מקרוב את מתחמי האירוח הפרטיים באזור? זה הזמן לדעת הכול על חדרים לפי שעה בשבי ציון.

מספר מילים על מושב שבי ציון
שבי ציון הינו מושב שיתופי הממוקם בגליל המערבי בין עכו לנהריה. המושב נוסד בשנת 1938 על ידי עולי העלייה החמישית מגרמניה, ועד היום הוא פועל כמושב שיתופי במסגרתו כמחצית מתושבי המקום מנהלים בשותפות מלאה את ענפי התעשייה והחקלאות השייכים להם. בשנים האחרונות החל המושב לקלוט תושבי חוץ במסגרת פעולות הרחבה וכיום מונה המושב כ- 900 תושבים.

פתרונות אירוח במושב שבי ציון
במושב שבי ציון פועל בית מלון "חופית", הנחשב לאחד ממלונות האירוח הפופולאריים והאהובים ביותר בגליל המערבי. בנוסף אליו, פועלים בשטח המושב מספר מתחמי אירוח פרטיים המשלבים בין צימרים ובקתות לחדרי אירוח פרטיים בהם ניתן לשכור חדרים לפי שעה בשבי ציון.
חדרי האירוח הפרטיים המיועדים למטרות השכרה יומית או שעתית, הינם חדרי אירוח מרווחים המשלבים בתוכם את כל מתקני האירוח והפינוק הנדרשים למטרות אירוח של מספר שעות במהלך היום או הלילה. בין יתר מתקני האירוח העומדים לרשותכם בחדרים אלו תוכלו למצוא: מיטות זוגיות, מסכי טלוויזיה, פינות ישיבה, חדרי רחצה מטופחים, מתקני ג'קוזי-ספא, מיני בר, פינות קפה ועוד.

חדרי אירוח פרטיים במושב שבי ציוןכאחד מהמושבים התיירותיים ביותר באזור הגליל המערבי, חדרי האירוח הפרטיים של מושב שבי ציון מותאמים לכל מטרת אירוח, החל מפתרונות אירוח שעתיים לזוגות ואנשי עסקים, דרך פתרונות אירוח למשפחות המעוניינות בחדרי אירוח למטרות לינה ועד למתמחי אירוח המיועדים לקבוצות.
חדרים לפי שעה בשבי ציון מעמידים לרשותכם את כל מה שצריך בשביל חוויית אירוח אינטימית, מיוחדת ומרגשת. בכל אחד מחדרי האירוח הפרטיים תוכלו ליהנות גם מכניסות פרטיות לחלוטין, אפשרויות תשלום אנונימיות ועוד שירותים המותאמים למפגשי אהבה דיסקרטיים ורומנטיים. את החדרים היומיים לפי שעה ניתן לשכור לפרקי זמן של שלוש עד שש שעות, או לחילופין, לכל פרק זמן הנדרש לכם בהתאם למטרות השהות שלכם במקום.