חדרים לפי שעה בעבדון

מחפשים אחר פתרונות אירוח באחד מהיישובים באזור מעלות תרשיחא? בשורות הבאות תוכלו למצוא מידע מורחב אודות חדרי אירוח לפי שעה במושב עבדון.

מספר מילים על מושב עבדון
מושב עבדון הממוקם במרחק של 4 ק"מ אווירי מגבול ישראל לבנון הינו מושב המרוחק כ-15 דקות נסיעה מנהריה וכ-10 דקות נסיעה ממעלות תרשיחא. המושב הוקם בשנת 1952 על ידי קבוצות עולים מאירן ותוניסיה, והוא ממוקם בגובה ממוצע של 180 מטרים מעל פני הים. המושב מאכלס כיום כ-500 תושבים שחלקם מתפרנסים מחדרי אירוח כפריים אותם הם הקימו בצמוד לשטחים העומדים לרשותם במושב. הנוף הנשקף משטח המושב כולל נוף הררי גלילי לצד נוף ים.

פתרונות אירוח במושב עבדון
במושב עבדון עומדים לרשותכם מספר מתחמי אירוח המשלבים בין צימרים מפנקים לבין חדרי אירוח לפי שעה. חדרים לפי שעה בעבדון פועלים בתוך מבני אירוח אשר הוקמו על ידי מספר משפחות מבני המושב והם מאפשרים לכם ליהנות מפתרונות אירוח מפנקים למטרות אירוח של מספר שעות במהלך היום או הלילה.
חדרים לפי שעה בעבדון מאפשרים לכל אחד ואחת מכם, ליהנות מפינות אירוח דיסקרטיות ונעימות המיועדות למטרות מפגשי אהבה דיסקרטיים או לכל מטרת אירוח אחרת המיועדת למספר מצומצם של שעות במהלך היום או הלילה.
חדרים אלו מאובזרים במגוון רחב של מתקני אירוח ופינוק, החל ממיטות זוגיות גדולות ומרווחות, דרך חדרי רחצה המאובזרים בין היתר בחלוקי רחצה ונעלי ספא אישיים ועד לפינת קפה, מיני בר ופינות ישיבה המיועדות לזוג.

חדרים לפי שעה בעבדון ניתו למצוא גם בתוך מתחמי צימרים וחדרי אירוח כפריים הפועלים בשטח המושב. במתחמים אלו תוכלו ליהנות גם משירותי אירוח הכוללים: מתקני ג'קוזי, עיסויים מקצועיים, ארוחות בראנץ' מפנקות ועוד מגוון רחב של שירותים המוצעים לכם על ידי בעלי המתחם. בכל אחד ממתחי האירוח הדיסקרטיים במושב עבדון, תוכלו ליהנות גם מדרכי גישה נוחים המבטיחים לכם הגעה ועזיבה פרטית לחלוטין!
כמו כן, תוכלו ליהנות מאפשרויות תשלום דיסקרטיות, בין אם מדובר בתיבת תשלום אישית במזומן ובין אם מדובר בפתרונות חיוב אנונימיים באמצעות כרטיסי אשראי.