חדרים לפי שעה בשזור

צימרים בשזור לפי שעה 
מחפשים אחר חדרי אירוח  באחד מהמושבים באזור כרמיאל? זה הזמן להכיר את חדרי האירוח לפי שעה במושב שזור. בשורות הבאות תוכלו למצוא מידע מורחב אודות חדרים לפי שעה בשזור.

מספר מילים על מושב שזור

מושב שזור הממוקם ליד כרמיאל הוקם בשנת 1953 כהיאחזות נח"ל, ושנה לאחר מכן החל להיות מאוכלס על ידי משפחות עולים ממרוקו. המושב שוכן בגובה ממוצע של 300 מטר והנוף הנשקף ממנו הוא של הרי הגליל. כיום מתגוררים במושב קרוב ל-400 תושבים שמרביתם עוסקים בענפי החקלאות.

חדרי אירוח לפי שעה במושב שזור

בסוף שנות ה-90 של המאה הקודמת ובתחילת שנות ה-2000, הוקמו בשטח המושב מספר מתחמי אירוח בבעלותם הפרטית של תושבי המקום. מתחמים אלו כוללים בין היתר צימרים מפנקים ומאובזרים עם בריכות שחייה פרטיות ומתקני ספא. כמו כן, תוכלו למצוא בשטח המושב מספר חדרי אירוח להשכרה יומית או שעתית. חדרים לפי שעה בשזור הנם חדרי אירוח מרווחים ומפנקים המאובזרים בין היתר במיטות זוגיות, חדרי רחצה מפנקים (בחלקם תוכלו למצוא ג'קוזי ספא), מערכות ישיבה זוגיות, מיני ברים, שידות איפור וכדומה.בכל אחד מחדרי האירוח השעתיים במושב שזור, תוכלו ליהנות מחוויית אירוח אינטימית ומפנקת. חדרים אלו מיועדים בין היתר למפגשי אהבה דיסקרטיים והם משלבים גם דרכי גישה עם כניסה פרטית ודיסקרטית לחלוטין.חדרי אירוח שעתיים הממוקמים בתוך מתחמי צימרים בשזור לפי שעה, מאפשרים לכם ליהנות גם משירותי אירוח מורחבים יותר בהתאם להיקף השירותים העומדים לרשותכם בכל אחד ממתחמי האירוח. בין יתר השירותים המורחבים תוכלו למצוא: עיסויים מפנקים, מתקני ג'קוזי וסאונה, ארוחות פינוק זוגיות ועוד.

חדרי אירוח במושב שזור- פינוק לכל מטרה!

חדרים לפי שעה בשזור מיועדים לכל אחד ואחת מכם המעוניין ליהנות מאווירת אירוח מפנקת ודיסקרטית למספר שעות במהלך היום או הלילה. חדרים אלו מתוחזקים על ידי בעליהם ברמה הגבוהה ביותר והם מאפשרים לכם ליהנות מאווירה דיסקרטית, אינטימית ומפנקת מרגע הגעתכם ועד תום שעות ההשכרה. את החדרים ניתן לשכור לפרקי זמן של שלוש שעות עד שש שעות ובמידת הצורך ניתן גם לשכור את החדר לשעות ממושכות יותר.